Звітно-виборні збори Асоціації

Сьогодні, 7 грудня 2015 року, в сесійній залі Дрогобицької районної ради відбулися звітно-виборні збори Асоціації сільських та селищних рад.
Розпочалися вони урочистими привітаннями, адже сьогодні в Україні відзначається День місцевого самоврядування – це професійне свято всіх, хто працює в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах, хто представляє багатотисячний загін народних обранців.
Зі святом сільських та селищних голів Дрогобицького району привітали голова районної ради Михайло Сікора, голова райдержадміністрації Максим Лісогор, депутати Львівської обласної ради Ольга Грицик та Михайло Задорожний, голова асоціації Степан Коваль, головний лікар Дрогобицького районного територіального медичного об’єднання Валерій Паламарчук та в.о. начальника відділу освіти Іван Стецко. Вони побажали новообраним сільським головам наполегливості, мужності і нових здобутків у нелегкій і відповідальній праці, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх життєвих планів і сподівань.
Після цього збори заслухали доповідь голови асоціації Степана Коваля про роботу за звітний період та обговорили ряд важливих питань. З інформацією про особливості прийняття місцевих бюджетів на наступний рік виступив керівник фінансового управління Віталій Перхун.
На завершенні зборів було обрано керівні органи асоціації сільських та селищних рад – Раду асоціації, секретаря (ним став Володимир Ханас) та голову асоціації (Степан Коваль).