ЗВЕРНЕННЯ ВО “ПОРЯТУНОК СЕЛА” ДО СІЛЬСЬКИХ РАД ЩОДО ПРОЦЕДУРИ РОЗГЛЯДУ ПИТАННЯ ПРО ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАД

Шановні панове сільські голови, депутати сільрад, селяни!
Державні адміністрації та різні агенти іноземних інтересів, замасковані під громадських діячів, продовжують жорстко тиснути на вас, спонукаючи до так званого об‘єднання громад. Їхні вимоги – незаконні, діяльність – злочинна, спрямована на знищення України. Щоб раз і назавжди покінчити з їхніми облудними планами і діями, пропоную сільрадам прийняти рішення про визначення місцевого референдуму як єдиного способу волевиявлення членів сільської громади щодо «об‘єднання громад» та вирішення інших важливих питань. Прийнявши це рішення, ви повністю перекриєте політичним злочинцям можливості фальшувати процеси «об‘єднань громад»!
Всі хто каже, що в Україні нема закону про референдуми – брешуть! Закон України «Про всеукраїнський і місцеві референдуми» відновив дію з квітня 2018 року відповідно до рішення Конституційного Суду України, і з тих пір всі «об‘єднання», не засновані на результатах місцевих референдумів, є незаконними!
В порядку надання правової допомоги публікую Проект рішення сесії сільради, прийняття якого зупинить свавілля державних зрадників і збереже у селах сільради. Далі ми доб‘ємося відновлення статусу сільрад як органів державної влади і всіх притаманних їм повноважень, з бюджетними включно. Терміново приймайте рішення сільрад щодо місцевого референдуму і посилайте всіх ворогів села й України подалі !!!
З повагою, голова ВО «Порятунок села» Аркадій Корнацький