Відбулися Загальні збори Асоціації

         24.05.2017р. у малій залі районної ради відбулися Загальні збори Асоціації сільських, селищних рад Дрогобицького району.

DSCN0308

         У роботі Зборів прийняли участь сільські, селищні голови – представники дійсних членів Асоціації, голова районної ради Михайло Сікора, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад, депутат Львівської обласної ради Михайло Задорожний, керівники відділі та управлінь райдержадміністрації, громадські активісти, представники ЗМІ.

DSCN0309

DSCN0310

         Ключовим питанням Зборів був звіт голови Асоціації Степана Коваля про роботу Асоціації за попередній період та основні напрямки її діяльності на 2017 рік. Збори затвердили звіт ревізійної комісії про фінансово-господарську діяльність Асоціації за 2016 рік, озвучений головою комісії Мироном Флюнтом, затвердили бюджет Асоціації на 2017 рік, розглянули інші організаційні питання.

DSCN0311

          Значну увагу було приділено обговоренню питання про необхідність організації співробітництва територіальних громад району та про ініціювання створення асоціації самоврядних територіальних громад. Збори розглянули і прийняли ряд звернень з актуальних питань діяльності органів місцевого самоврядування.