Відбулися Загальні збори Асоціації сільських, селищних рад.

21 квітня відбулися Загальні збори Асоціації Дрогобицького району, на яких було розглянуто питання про роботу Асоціації та основні напрямки діяльності на 2016 рік.

DSC_2690

Зокрема, пріоритетними для діяльності Асоціації визначено питання надання практичної допомоги членам Асоціації у процесі прийняття, затвердження та реєстрації Статутів територіальних громад, створення реєстрів територіальних громад, сприяння у створенні кущових реєстраційних центрів на засадах Закону України «Про співробітництво територіальних громад». Було вирішено продовжувати практику проведення семінарів з актуальних проблем діяльності сільських, селищних рад за тематикою, запропонованою членами Асоціації. Також, підтримано ініціативу відділу освіти райдержадміністрації щодо надання практичної допомоги органами місцевого самоврядування на рівні сільських, селищних територіальних громад органам учнівського самоврядування шкіл району у реалізації ними проектів, зокрема, у сфері охорони довкілля.

Гостру дискусію викликало питання виділення на умовах співфінансування коштів з обласного бюджету на ремонт комунальних доріг у рамках відповідної програми Львівської обласної ради.

DSC_2692

Було вирішено звернутися до депутатів Львівської обласної ради від Дрогобиччини М.Задорожного, О.Грицик, Я.Качмарика домагатись виділення співфінансування з обласного бюджету доріг комунальної власності, які потребують першочергового ремонту у 2016 році. Зведений перелік цих доріг поданий Дрогобицькою райдержадміністрацією Львівській облдержадміністрації та обласній раді.

У реалізації основних напрямків діяльності на 2016 рік Асоціація сподівається на плідну співпрацю з Дрогобицькою районною радою та райдержадміністрацією.

На загальних зборах було вирішено організаційні питання діяльності Асоціації:  затверджено звіт ревізійної комісії про фінансового-господарську діяльність Асоціації за 2015 рік, затверджено бюджет Асоціації на 2016 рік, вирішено питання кадрового забезпечення діяльності Асоціації та інші.

DSC_2697

Збори доручили голові Асоціації підготувати ряд звернень до центральних органів державної влади України, зокрема, щодо створення рівних умов державної підтримки об’єднання громад на засадах Законів України «Про співробітництво територіальних громад» та «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

На завершенні зборів, спільно з Дрогобицькою райдержадміністрацією, було проведено семінарське заняття з актуальних питань організації збирання і вивезення ТПВ з території сільських, селищних рад на прикладі Меденицької селищної ради. Зразки документів щодо ТПВ розміщені на сайті Асоціації у рубриці правова допомога (зразки документів).