Відбулися загальні збори Асоціації сільських, селищних рад Дрогобицького району

15 травня, в сесійній залі районної ради відбулося засідання Загальних зборів Асоціації сільських, селищних рад Дрогобицького району, які провів голова Асоціації Степан Коваль.

DSC_0217_1

Участь у засіданні взяли перший заступник голови райдержадміністрації Віталія Скоропада, керуючий справами районної ради Михайло Гук, керівники відділів та управлінь райдержадміністрації, сільські та селищні голови.

DSC_0236_1(1)

Присутні заслухали інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення Галини Чаплі про новий порядок надання населенню житлових субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

DSC_0240_1

Про вжиття заходів щодо боротьби з борщівником Сосновського доповів начальник управління агропромислового розвитку Віталій Мойсеєнко, а про комплексні заходи, які проводяться в області інформував заступник директора департаменту екології та  природних ресурсів Львівської облдержадміністрації Максим Василишин.

DSC_0231_1

Начальник відділу економіки, інвестиційної політики та торгівлі Ярослава Ковтик інформувала сільських і селищних голів, як в районі впроваджується реалізація об’єктів будівництва та інвестиційних проектів.

DSC_0226_1

Т.в.о. військового комісара Дрогобицько-Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату Ігор Мицавка визнав, що призов на строкову військову службу в Дрогобицькому районі проводиться вкрай незадовільно, і незважаючи на те, що деякі сільські ради спрацювали відмінно, більшість до цього питання ставиться інертно. Потрібно сільським головам активізувати роботу щодо виконання плану призову, адже від цього залежить боєздатність Збройних Сил України.

DSC_0986_1

Після цього, присутні заслухали звіт голови Асоціації сільських, селищних рад Дрогобицького району Степана Коваля про роботу Асоціації за 2017 рік та основні напрямки діяльності на 2018 рік, звіт ревізійної комісії про наслідки фінансово-господарської діяльності Асоціації за 2017 рік, бюджет Асоціації на 2018 рік.

Крім того, обговорили питання організації співробітництва територіальних громад району, узгодження позицій  членів Асоціації стосовно визнання відділу освіти райдержадміністрації уповноваженим органом засновників щодо управління  закладами освіти, реформування закладів первинної медико-санітарної допомоги, проблемні питання вивезення твердих побутових відходів з території сіл, селищ району.