Відбулися Загальні збори Асоціації

28 травня 2019 року в сесійній залі районної ради відбулися Загальні збори Асоціації сільських, селищних рад Дрогобицького району.

IMG_20190528_112422

Перед початком засідання голова Асоціації Степан Коваль оголосив подяку Асоціації за принципову позицію у відстоюванні інтересів сільських територіальних громад, активну участь у роботі Асоціації та з нагоди 60-річчя від Дня народження Нижньогаївському сільському голові Василю Василенку. Учасники зборів щиро привітали ювіляра.
Збори заслухали звіт голови Асоціації про роботу Асоціації за 2018 рік та окреслили основні напрямки діяльності на 2019 рік.

IMG_20190528_112349

Як пріоритетні визначено питання напрацювання моделей співробітництва територіальних громад у різних формах, врегулювання проблемних питань функціонування ФАПів у структурі КНП «Дрогобицька районна лікарня», питання вивезення ТПВ з території сіл і селищ району.
Збори розглянули низку питань, пов’язаних із забезпеченням діяльності Асоціації (бюджет Асоціації, звіт ревізійної комісії, розмір членських внесків).
Виведено з числа засновників та припинено дійсне членство в Асоціації Летнянської і Опарівської сільських рад, які ліквідувались у зв’язку з входженням у Меденицьку об’єднану територіальну громаду.

IMG_20190528_112256

Збори прийняли звернення до центральних органів державної влади стосовно проблемних питань реформи децентралізації (проблема вимираючих сіл, відсутність законодавства про місцевий референдум, несправедливий розподіл фінансових ресурсів між територіальними громадами через механізми податкового і бюджетного законодавства та інші), а також щодо екологічних проблем, пов’язаних з припиненням вивезення ТПВ з 55-ти населених пунктів району.
У роботі зборів взяли участь представники районної ради, райдержадміністрації, КНП «Дрогобицька районна лікарня», засобів масової інформації.