СІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА – НЕ ПОЛІЦІЙНИЙ ВІДДІЛОК У КАГАРЛИКУ !

На протязі 2020 року Верховною Радою України, Кабінетом Міністрів України прийнято низку нормативних та ненормативних правових актів, які грубо порушують конституційні права членів сільських територіальних громад, зокрема, закріплені у  Конституції України принципи народовладдя (ст.5) та верховенства права (ст.8), що є однією з основ конституційного ладу у державі,  право на місцеве самоврядування, гарантоване ст.7 Конституції. На довершення, 17.11.2020р. Верховна Рада України прийняла у другому читанні законопроект № 3651-д, яким тисячі переважно сільських територіальних громад вважаються «розформованими», а  ради як їх представницькі органи  ліквідуються.

Ці питання порушені перед Президентом України та органами держаної влади України у зверненнях Медвежанської сільської ради та Асоціації сільських, селищних рад Дрогобицького району.

Звернення дивитись за посиланнями: Законопроект 3651д прийнятий 17.11.2020р.    Звернення Медвежанської сільської ради щодо порушення права громади.               Звернення Асоціації до Президента