Кадрові зміни в Асоціації у День місцевого самоврядування

7 грудня 2018 року перед  урочистим зібранням з нагоди Дня місцевого самоврядування у залі районного народного дому відбулося засідання загальних зборів Асоціації сільських, селищних рад Дрогобицького району, на якому вирішено ряд кадрових питань, Збори припинили повноваження Ханаса Володимира Йосиповича на посаді секретаря Асоціації у зв’язку з його призначенням заступником голови Дрогобицької райдержадміністрації. Відповідно до Статуту Асоціації голова Асоціації Степан Коваль запропонував обрати секретарем Асоціації Флюнта Мирона Любомировича, Модрицького сільського голову, який зарекомендував себе принциповістю у відстоюванні інтересів місцевого самоврядування на рівні сільських, селищних територіальних громад та вмілим організатором Модрицької громади. Збори одностайно проголосували за кандидатуру Мирона Флюнта на посаду секретаря Асоціації. Його повноваження як голови ревізійної комісії Асоціації за рішенням зборів перебрав Настьошин Роман Остапович, Лішнянський сільський голова, який має досвід роботи у фінасових органах. До складу ревізїйної комісії також обрано активну сільську голову села Дережичі Мацюрович Марію Павлівну. Функції кущового координатора Асоціації для Болехівської, Верхньогаївської, Михайлевицької, Нижньогаївської, Почаєвицької та Раневицької сільських рад  замість Володимира Ханаса доручено виконувати Василенку Василю Васильовичу, Нижньогаївському сільському голові.

DSC_1688

Після розгляду організаційних питань збори продовжились урочистостями  до Дня місцевого самоврядування.

DSC_1694(1)

Своїх колег, сільських, селищних голів, депутатів всіх рівнів, працівників органів місцевого самоврядування привітав голова районної ради Михайло Сікора.

У своєму виступі очільник району зазначив: «Сьогодні, як ніколи, на часі питання вдосконалення та розширення повноважень самоврядних органів. Місцеве самоврядування стає найбільш важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальних громад. На плечі органів місцевого самоврядування лягає увесь тягар людських проблем. Тож, нехай День місцевого самоврядування об’єднає нас у спільному  прагненні зробити Дрогобиччину благодатним краєм для життя і праці  його мешканців. Успіхів Вам на важливому, нелегкому шляху служіння рідній країні, українському народу! Негаснучої енергії, людської поваги, авторитету в суспільстві!».

DSC_1696

Голова райдержадміністрації  Андрій Шевкенич подякував депутатам та сільським головам за співпрацю, зазначивши, що лише спільними зусиллями можна досягти успіху.

DSC_1699

Своїх колег привітали також голова Асоціації сільських, селищних рад Степан Коваль та депутат Львівської обласної ради Михайло Задорожний.

DSC_1710

Опісля грамотами від голови районної ради були нагороджені найбільш активні у відстоюванні інтересів своїх громад депутати районної ради та сільські, селищні голови.

IMG_20181207_132257

IMG_20181207_130137

Завершились урочистості невеличким святковим концертом.